Только самое интересное (vsegda_tvoj) wrote,
Только самое интересное
vsegda_tvoj

НАС НЕ ЗАЛЯКАТИ!

НАС НЕ ЗАЛЯКАТИ! Україна буде в Європі!

ЄВРОМАЙДАН ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА МИХАЙЛІВСЬКУ ПЛОЩУ

1 грудня 12:00 збираємось біля пам'ятника Шевченкові

IMG_1908


ВСІМ УЧАСНИКАМ ЄВРОМАЙДАНУ У КИЄВІ

Брутальний розгін майдану може означати тільки одне: справа не в тих кількох сотнях, які на той час там стояли. Ці кийки і побої, невмотивовано жорстокі і брутальні, були спрямовані на всіх нас і нашу свободу. Зараз нас хочуть перетворити на заляканих слуг Януковича і його братії. Такими діями нам намагаються вказати, що ми тут нічого не вирішуємо. Що наша воля і наш вибір - не означає для влади нічогісінько.

НАША РЕАКЦІЯ:

• Ми залишаємось. Репости і ревіти, з'ява в новинах кадрів жорстокого розгону мирного протесту- все це за замислом Банкової має змусити нас залишатись вдома. Якщо поширюємо таку інформацію, то обов'язково з гаслом «Не так страшно отримати кийком по спині, як жити в країні, де з таким миряться», або з аналогічним по змісту повідомленням. Будьмо відповідальні за слова та інформацію. Розуміймо, що влада хоче знищити нас силою нашого страху.

• Наш захист — у нашій солідарності. Ми - не злякались. «Один за всіх, всі — за одного» — це не гасло, а принцип всієї нашої діяльності.

• Не відповідаємо насильством. Силовий варіант — це те, чого влада чекає з нетерпінням: такий поворот подій дасть їй можливість застосовувати проти нас значно жорсткіші засоби. На нашій відповідальності не лише наші поплічники, що поруч, але й інші протести по всій Україні. Насильство з нашого боку в одному місці спонукає до посилення жорстокості на всіх протестах. Найбільша мужність зараз — вистояти і не піддатись на провокацію.

• Організовуймось. Зараз кожен присутній на акціях — на спільній відповідальності. Організовуйтесь в невеличкі групки (від 5 до 10 осіб), обмінюйтесь контактами між собою, обирайте десятника. Він для вашої групи стає контактною особою між вами та повинен координуватись з єдиним координаційним центром. Це не центр прийняття рішень, а центр самоорганізації та координації. Ми повинні знати, що кожна людина матиме захист і не загубиться у хаосі подій. Таким чином ми будемо передавати важливу інформацію щодо наших дій і, відповідно, зможемо оперативно реагувати на ситуацію. Весь сьогоднішній день місце для координації на Михайлівській площі біля входу в Михайлівський собор в координаційному містечку. Зголошуйтесь до столика: «Мобілізаційний пункт».

І пам'ятаймо: ніщо не дається задарма. Але й ніщо не зникає у безвість. У нас важливе завдання - зберегти Україну і вибороти гідне майбутнє. Це надто принципові речі, щоб зараз дозволити собі страх, розчарування чи пасивну позицію.

Ми будемо в Європі! Останнє слово все одно за нами!

Tags: #Євромайдан, #Евромайдан
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo vsegda_tvoj март 6, 2010 20:35
Buy for 100 tokens
Здесь вы можете ознакомиться с расценками на рекламную публикацию в блогах: vsegda-tvoj.livejournal.com vs-t.ru navote.ru Статистика журнала за 2015, 2016, 2019 и 2020 год Статистика журнала за 2020 год: Расценки на публикацию рекламного материала в блоге…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments

Recent Posts from This Journal