Только самое интересное (vsegda_tvoj) wrote,
Только самое интересное
vsegda_tvoj

«Не мовчіть, заради Бога, не мовчіть!!!»

1

События в Украине никого не оставили равнодушным.

Руслана,
певица:


«Після ночі, яку ми вчора пережили, я реально вже нічого не боюся. Перш за все вважаю своїм обов’язком вибачитися перед всіма постраждалими студентами за свою відсутність у той драматичний момент з 2.00 до 4.00. Пробачте, що я поїхала з Майдану. Собі ж я цього ніколи не пробачу…

У мене, як і у всіх вас, вкрали вночі наш Майдан… Я почула, як одна жінка сказала: «Жодного синця не маємо права забути. Жодного забою!» Жодного студента ми не можемо кинути напризволяще. Я буду їх захищати. Я хочу бути для них корисною. Вони вийшли і показали своїм страйком приклад для всієї України. Вони щоразу показували, що Майдан живе, і Надія на те, що ми все змінимо в країні, теж живе.

Я прошу всіх: ми не маємо права забути цієї кривавої ночі. Хоча я знаю, що ми маємо вміти все пробачати... Але тим, хто це зробив, — нема прощення! Я не знаю, що в них за серця і чи є вони взагалі...»

Александр ШОВКОВСКИЙ,
вратарь «Динамо» (Киев):


«Я не политик. Но я гражданин!!! И мой гражданский долг заключается в том, чтобы не оставаться безразличным к тому произволу, который позволили себе власть имущие! Я имею право на свое мнение! И никто — никто!!! — не вправе закрывать мне рот! Я — один из народа! А значит, я и есть народ!»

Виталий ПОРТНИКОВ,
публицист:


«Самая страшная ночь в новейшей истории Украины — ночь, когда били детей, когда мирные люди спасались от озверевших погромщиков в форме за монастырскими стенами. Украина вмиг переместилась в средневековье, когда киевляне искали за монастырскими стенами спасения от пришедших в город степных захватчиков».

Маша ЕФРОСИНИНА,
телеведущая:


«Нельзя! Нельзя! Нельзя бить людей! Вы — животные, бездушные исполнители зверских приказов! Вам их отдали, но никто не давал вам права лишать нас возможности отстаивать нашу гражданскую позицию! Надеюсь, у вас есть дети! И они будут вас стыдиться!»

Сашко ПОЛОЖИНСКИЙ,
солист группы «Тартак»:


«Якщо хтось не може всидіти вдома, але на Майдан з якихось міркувань не хоче, — агітуйте: людей у вагонах метро чи в інших людних місцях, водіїв на перехрестях. Не ходіть поодинці, а створюйте агітаційні групи, достатньо міцні, щоб вас не побили якісь «казли». Закликайте не до масових заворушень, а до організованого спротиву. Тим, хто думає про захист і обладунки, але не має спеціальних, нагадую про варіант «скотч+глянцевий журнал»: на голову — дві шапки, між якими натрамбовано зіжмакані газети. Хто має друзів чи родичів у війську та МНС, зверніться до них з проханням захищати народ».

Андрей КУРКОВ,
писатель:


«Михайловский собор мог бы повторить судьбу Десятинной церкви, если бы орды с дубинками в руках было больше, чем нормальных безоружных людей. Однако виктор дубинкин вполне может повторить судьбу николая палкина… Пока украинцы выстраивали живую цепь до границы с Польшей, украинский «Беркут» выстроил две мертвые цепи до Кремля и Минска и дубинками защитил недостроенную «йолку» от проевропейски настроенных «йолкофобов»…

Ирен РОЗДОБУДЬКО,
писательница:


«Люди знову отримали шанс зустрітися на МАЙДАНАХ і подивитися одне одному в очі. Навмисно не кажу про щось БІЛЬШЕ і ВАГОМІШЕ — воно все одно відбудеться в будь-якому разі й за будь-яких обставин. Очевидною є чергова агонія влади («чергова» — бо їх може бути ще кілька, адже така велетенська гідра конвульсуватиме довго: надто вона велика, впевнена в своїй безкарності і хвацька до життя). Але кінець її зовсім близько. Варто їй подякувати, що своїми недбалими «іграми престолів» знову об‘єднує країну».

Святослав ВАКАРЧУК,
солист группы «Океан Эльзы»:


«Вибачте за емоції! Пишу цей лист, стримуючи сльози! Я звертаюся зараз в першу чергу до жителів Сходу і Півдня України!

Ви дуже близькі та рідні мені люди. Я люблю вас так само, як і жителів мого рідного Львова! Я з вдячністю згадую концерти в Донецьку, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах, вашу божевільну підтримку на них. Я пам’ятаю про неї завжди! І повірте, я хотів би завжди звертатися до вас піснями про кохання і ніколи не говорити політичними гаслами.

Я, як і багато хто в цій країні, втомився від політики. При цьому я завжди з повагою приймаю ваші політичні погляди, навіть якщо вони не збігаються з моїми. Але те, що сталося сьогодні вночі в Києві на Майдані, — це не політика! Це — середньовіччя! Це жах! Для всіх! І на Сході і на Заході! Без винятку! Забудьте про протистояння! Не дайте їм нас розсварити! Про це мовчати не можна! Будьте Людьми з великої літери! Не мовчіть, заради Бога, не мовчіть!!!»

Tags: #Євромайдан, #Евромайдан
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo vsegda_tvoj март 6, 2010 20:35
Buy for 100 tokens
Здесь вы можете ознакомиться с расценками на рекламную публикацию в блогах: vsegda-tvoj.livejournal.com vs-t.ru navote.ru Статистика журнала за 2015, 2016, 2019 и 2020 год Статистика журнала за 2020 год: Расценки на публикацию рекламного материала в блоге…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 46 comments

Recent Posts from This Journal